השירותים שלנו

החברה מציעה סל שירותים מלא ללקוחות בתחומי העיקור בגז ETO. היא מבצעת גם ולידציה ורה-ולידציה של הסטריליזציה של מוצר הלקוח וביצוע ניסויי היתכנות עיקור ומספקת דו"ח מלא ללקוח ושירותי מעבדה משלימים.
ייעוץ

צוות מומחי הסטריליזציה שלנו יספק לכם את האפשרויות הזמינות הטובות ביותר כדי לענות על צורכי העיקור שלכם.

קראו עוד
וולידציה לסטריליזציה

מדיפלסט ישראל ממלאת תפקיד קריטי בשרשרת הייצור והאספקה של לקוחותיה, בשלבי פיתוח המוצר כמו גם בניסויים הקליניים, מדיפלסט נותנת ללקוחותיה הדרכה מקצועית ויעוץ לוולידציה של הסטריליזציה בעיקור ETO.

קראו עוד
עיקור בגז אתילן אוקסיד

מדיפלסט ישראל בע"מ הינה ספקית השירות המובילה בישראל בתחום העיקור בגז אתילן אוקסיד (ETO). לחברה ניסיון של מעל 40 שנה בעיקור ETO של מכשור רפואי.

קראו עוד

שירותים נוספים

אתילן אוקסיד
אתילן אוקסיד, או באנגלית ethylene oxide (נקרא גם אוקסירן oxirane, הינו חומר אורגני אשר מורכב משני אטומי פחמן ואטום חמצן אחד. מדובר בסוג של גז שהינו שקוף, דליק ובעל ריח חלש עם ניחוח מתוק.
סטריליזציה
חברת מדיפלסט מבצעת הליכי סטריליזציה תוך שימוש באתילן אוקסיד (ETO) וכך מבטיחה עיקור של כל מוצר והסרה של כל זיהום אפשרי.
ולידציה
בשלב הוולידציה של הסטריליזציה, חברת מדיפלסט ישראל מציעה סל שירותים מלא ללקוח, החל מכתיבת פרוטוקול ועד דו"ח וולידציה סופי של התהליך ושירותי מעבדה.
עיקור בקיטור
הנחיות הבסיס בכל הנוגע לעיקור ושימוש במכשור וציוד רפואי הינן שכל מוצר כזה חייב לעבור עיקור ולהשתמר בצורה קפדנית עד לשימוש בכדי למנוע זיהומים בעת שימוש רפואי עם המוצרים הללו.
פרוטוקול וולידציה
וולידציה הינו תהליך הסכמה אשר תחומי תעשיה רבים תלויים ומשתמשים בו, ובין היתר כמובן גם תעשיית הבריאות.
ייעוץ לוולידציה
אנו מספקים שירותי ייעוץ מקצועים אשר ניתנים על ידי צוות מומחים בעל ידע נרחב מאוד בתחום, צוות מומחים אשר יספקו לכם את האפשרויות הזמינות והטובות ביותר בהתאמה אישית לצרכי הסטריליזציה שלכם.
כתיבת פרוטוקול ולידציה
כתיבת פרוטוקול ולידציה הינה לא פשוטה. מדובר בהליך מורכב אשר חייב להתבצע על ידי מומחים תוך התייחסות לדרישות רבות ומדוקדקות ומדובר בפרוטוקול שיש לו השפעה רבה על התהליך הסופי ועל האישור שיתקבל בסיום ההליך.