אודותינו

וולידציה
בשלב הוולידציה אנו מציעים סל שירותים מלא, החל מכתיבת פרוטוקול ועד דו"ח וולידציה סופי של התהליך ושירותי מעבדה.
מומחיות
אנחנו מומחים בתחומנו ועובדים קשה כדי להמשיך להיות ראויים למוניטין שלנו כגוף מקצועי המוביל בתחומו.
לקוחות
למדיפלסט מגוון רחב של לקוחות החל מחברות סטארט-אפ ועד חברות רב לאומיות, דרך לקוחות קטנים, בינוניים וגדולים.
תקנים בינלאומיים
אנו מוסמכים לתקנים EN ISO-13485: 2016 ו- EN ISO-11135: 2014  על ידי MDC מסמיך מטעם האיחוד האירופי

חזון

מדיפלסט ישראל מייחסת חשיבות רבה לבטיחות עובדיה והגנה על הסביבה ועומדת בתקני בטיחות-עבודה ותיקני איכות-הסביבה המחמירים ביותר.מדיפלסט משרתת את כל תעשיית המכשור הרפואי בישראל והינה מפעל חיוני לשעת חירום (מל"ח)  ולא תפסיק לפעול בזמני חירום או מלחמה.

ערכים

איכות השירותים והמוצרים
אנחנו מבינים היטב את כובד האחריות המוטלת על כתפינו לספק שירותים ומוצרים באיכות הגבוהה ביותר שניתן. כל עובדי החברה פועלים יחד, כתף אל כתף, מתוך תחושת האחריות והמחויבות הזו ובהתאם לנוהלי האיכות המחמירים ביותר הקיימים.
חדשנות
אנחנו מפתחים, מפיצים ומטמיעים שירותי בריאות מבוססי טכנולוגיה מתקדמת.
ישירות ושקיפות
הדרך שבה אנחנו עושים עסקים, חשובה לנו לא פחות מהעסקים עצמם ואנחנו נחושים להמשיך לפעול בשקיפות מלאה ולהיות ראויים לאמון שרוכשים לנו השותפים והלקוחות.
מקצוענות
אנחנו מומחים בתחומנו ועובדים קשה כדי להמשיך להיות ראויים למוניטין שלנו כגוף מקצועי מוביל בתחומו.

Global Vision

חברה המובילה בעולם בתכנון טכנולוגיות הגהה חדשניות ובאספקתן. הפתרונות שלה ניתנים לשיתוף על מגוון רב של מערכות. הן שולבו בהליכי ההפקה של חומרי אריזה של חברות מובילות המשווקות מוצרי צריכה ארוזים, חברות דפוס וביותר מ-72% מתעשיית הפרמצבטיקה העיקרית בעולם.

Tarius

ספק העולמי המוביל של מידע עסקי ורגולטורי לתעשיית ה-Healthcare העולמית. היא מספקת מודיעין עסקי ורגולטורי לתעשיית הבריאות הבינלאומית על ידי מתן גישה מבוססת מנוי למידע רגולטורי בין-לאומי בנוגע לתרופות לבני אדם, תכשירים ביולוגיים, ומכשור וציוד רפואי.

בואו לעבוד איתנו

אנשי מקצוע המצטרפים למשפחת נובולוג יודעים שבראש ובראשונה אנו מאמינים ששירות אישי, טכנולוגיה חדשנית וחשיבה ממוקדת מטופל יכולים לחולל שינוי. אלו הערכים המנחים אותנו במהלך עבודתנו היומיומית לשיפור פני הרפואה בישראל

למשרות הפתוחות